Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Підірвав себе на очах у дітей: подробиці самогубства чоловіка у Києві

12 лютого у Києві на Чоколівському бульварі стався потужний вибух. Згодом стало відомо, що здетонувала граната.

Підірвав себе на очах у дітей: подробиці самогубства чоловіка у Києві

Перехожий, який опинився в епіцентрі вибуху, загинув миттєво. Загиблим виявився 49-річний підприємець Віктор, який неподалік тримав точку на радіоринку.

Знайомі чоловіка відразу відкинули версію, що загиблий став жертвою розбірок, адже ворогів у нього не було. Натомість кажуть, що кілька років тому Віктора дуже підкосила родинна трагедія. А останнім часом він взагалі поводився вкрай дивно.

— Його син 7-10 років тому загинув під мостом. Він дуже сильно змінився після цього. Сьогодні я зустрів нашого спільного товариша, який сказав: Він підійшов до мене і каже –  Прощавай, мені залишилося жити кілька годин, – розповідає друг загиблого Андрій.

Жахливу загибель чоловіка бачили місцеві підлітки. Просто на очах переляканих дітей чоловік притиснув гранату до грудей і висмикнув чеку.

Сусіди розповідають, він мешкав у квартирі разом із дружиною, двома спільними маленькими дітьми та донькою-підлітком від попереднього шлюбу. І ніби то, останнім часом у родині не ладналося. Дружина забрала трьох дітей і пішла від нього.

Припускають, саме сварка з коханою остаточно зламала Віктора.

Інформацію про надзвичайну подію внесли до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень Солом’янського управління поліції. Нині слідство з’ясовує справжню причину самогубства та де чоловік узяв гранату.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-12 22:24:06