Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Під виглядом працівників водоканалу до ніжинців приходили шахраї


Вигадкам сучасних шахраїв можуть позаздрити найталановитіші письменники фантасти. Вигадати нову, незвичну історію аби потрапити до помешкання містян та вивчити матеріальне становище – одна з розповсюдженіших схем. Цього разу інструментом для шахрайської схеми став Ніжинський водоканал!

Повідомляє mynizhyn.com


Днями в соціальній мережі Фейсбук ніжинка Наталія опублікувала наступну інформацію: “Сьогодні вдень до моєї мами приходили двоє (чоловік та жінка), вони представились, що з Ніжинводоканалу перевірять труби. Посвідчення не показали. Мама дівчину впустила, та нібито перевірила і питає маму, хто хозяїн квартири (незрозуміло, навіщо такі питання).

Я зателефонувала в Ніжинводоканал, на що мені відповіли, що труби ніхто не перевіряє і по домівках ходять лише для опламбування та розпламбування ( у мене з цим все гаразд). Дівчина була невеликого зросту та в червоній курточці.

Пишу цей пост для того, щоб попередили своїх батьків про те що, незрозуміло хто ходить і для чого – невідомо”.

Ніжинський водоканал оперативно відреагував на ситуацію та надав офіційне пояснення:”

Шановні споживачі! У зв’язку із зверненнями мешканців міста про невідомих осіб, які представляються представниками підприємства і заходять до помешкань з метою перевірки труб і т.і. – будьте пильними. Представники  КП “НУВКГ” мають службові посвідчення і  Ви можете перевірити: “чи дійсно вони працівники підприємства” – Телефонуйте на гарячу лінію  підприємства +380 (68) 1519819 або в абонентський відділ 23176, 0967094554, 0681917592. Щоб не постраждати від шахраіів. Гарного всім вечора та міцного здоров’я.”

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2021-02-05 09:46:02