Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Під Новгород-Сіверським райвідділом поліції мітингують півсотні людей, які незадоволені роботою правоохоронців

Під Новгород-Сіверським райвідділом поліції мітингують півсотні людей, які незадоволені роботою правоохоронців

Під Новгород-Сіверським райвідділом поліції зібрались близько півсотні людей, які незадоволені роботою місцевої поліції. Мітингуючих – три групи, повідомляє Суспільне.

Перша група вимагає, крім звільнення керівництва відділу, яке брало участь у вимаганні грошей та побитті підприємця, ще звільнити сім співробітників, які теж були задіяні в інциденті, проте ніяк не покарані.

Інша група людей із села Шептаки – родичі місцевого жителя Валерія Полюшка. За їх словами, Валерія незаконно затримали за підозрою в участі у грабежі. Протримали півтори доби. Люди вимагають покарати винних.

Третя група — місцеві мисливці. Їх представник Михайло Ворошуло каже, що одне з приватних підприємств незаконно, з його слів, орендувало півтори тисячі гектарів мисливських угідь. Поліція протягом місяця на це не реагує.

Нагадаємо, 4 вересня під Новгород-Сіверським райвідділом поліції відділом поліції люди влаштували мітинг. Причина – троє місцевих підприємців заявили, що їх побили місцеві поліцейські. В інциденті були замішані начальник місцевого райвідділу поліції Андрій Петренко та його заступник Віталій Сузік, які після «спільного застілля» із підприємцями почали вимагати з них гроші — 280 тисяч гривень, а коли ті відмовились, то викликали «підсилення» – кілька машин поліції з місцевого райвідділу, приблизно 20 чоловік. Вони почали обшук у будинку потерпілого та побили його та друзів.

Для з'ясування ситуації на місце приїхав начальник поліції області Володимир Нідзельський та правоохоронці з Чернігова. Згодом начальник райвідділу поліції Андрій Петренко та його заступник Віталій Сузік написали рапорти на звільнення. За результатами проведеного службового розслідування поліцейських звільнили зі служби за порушення службової дисципліни.

Фото – Суспільне

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.09.2020