Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Під Ніжином встановлюють другий на Чернігівщині WIM-комплекс для зважування фур. ФОТО

Під Ніжином встановлюють другий на Чернігівщині WIM-комплекс для зважування фур. ФОТО

На автошляху Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин завершують облаштування другого в області WIM-майданчика для автоматичного зважування вантажівок у русі. 

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району встановили металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар'єрне огородження. Підрядна організація, ТОВ «Інтеграл Сістемс» з Обухова на Київщині, нанесла розмітку, встановила знаки та опори освітлення. Електроніку вже вмонтували в асфальтобетонне покриття. Залишилося закріпити на металевій рамці прилади – камери, сканери та датчики. Після цього підрядник зможе перейти до етапу випробувань та налаштувати електронну систему.

WiM (weigh-in motion) — це розумна система комплексного збору інформації про транспорт, що рухається автошляхами. Вона здійснює контроль руху авто у реальному часі, автоматично фіксує порушення (номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість тощо).

Під Ніжином встановлюють другий на Чернігівщині WIM-комплекс для зважування фур. ФОТО

Загалом цьогоріч у Чернігівській області планується встановити 3 комплекси для автоматичного зважування вантажівок у русі. Окрім локації між Ніжином та Прилуками, це також:

– між селами Красне та Ягідне Чернігівського району на шляху М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;

– між селами Новоселівка та Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч.

Нагадаємо, перший WIM-комплекс на Чернігівщині встановили у селі Кіпті на початку траси М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Він розпочав працювати навесні поточного року. Як виявилося, кожна п'ята фура йде з перевантаженням або порушує габаритні норми.

Фото – Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь