Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Під Києвом між селами Мила і Мрія російські військові розстріляли 10 автомобілів з людьми

Російські війська розстріляли близько 10 автомобілів з мирними жителями між селами Мила та Мрія під Києвом. У населеному пункті Бузова, розташованому біля Бучі, знайшли братську могилу з цивільним населенням.

Очільник Дмитрівської територіальної громади Тарас Дідич наголосив, що частина сіл перебували у тимчасовій окупації. На території громади були гарячі точки, де загинуло багато місцевих жителів.


– У громаді 14 сіл – частина із них була під окупацією. Зараз ми повертаємося до життя, але мали під час окупації свої “гарячі” місця, загинуло багато цивільних осіб. Це траса Київ-Житомир, особливо між селом Мила та Мрія, де було розстріляно близько десяток автомобілів з людьми. Також біля заправки в Бузовій ми сьогодні знайшли в ямі ще “двохсотих”, цивільних людей. Були факти розстрілу, коли прямим попаданням у квартиру загинула людина, – зазначив він.

Тарас Дідич розповів, що деяким людям вдалося вижити – залишились живі свідки злочинів російських солдатів.

– Були й факти дивовижного виживання. Наш житель Дмитрівки їхав, БПМ (бойова машина піхоти, – Ред.) розстріляла його автівку. До того, стріляли та чекали, щоб машина загорілася. Він зміг виповзти з неї та дістатися до амбулаторії. Вийняли кулю. Після цього він через три дні приїхав на роботу, працював на екскаваторі, відновлював водопостачання у селі, – зазначив глава Дмитрівської територіальної громади.

Зараз населені пункти на території громади повертаються до життя. Комунальні служби намагаються відновити постачання газу та електрики, прибирають завали та руїни, зазначив Тарас Дідич.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-10 01:45:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин