Україна і світ

Під ковдрою – через кордон: 32-річний утікач від мобілізації намагався незаконно виїхати в Угорщину

Чоловік, що намагався уникнути мобілізації, спробував виїхати з України в Угорщину, заховавшись під ковдрою у машині. Його виявили у пункті пропуску Лужанка на Закарпатті. 

Про це повідомляють Факти ICTV.

Зазначається, що чоловік ліг на підлогу між передніми і задніми сидіннями у салоні авто і накрився ковдрою. 

Він сподівався, що митники з прикордонниками його не помітять.

– Автомобіль Volkswagen заїхав на територію пункту пропуску посеред ночі. За кермом була 19-річна громадянка України. Чоловік, що ховався – її знайомий, – розповіла Фактам речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова. 

І 32-річний ухилянт, і його помічниця – жителі Закарпаття. Тепер на втікача чекає адмінвідповідальність за спробу незаконного перетинання кордону України. А от дівчина може потрапити за грати. 

Під ковдрою – через кордон: 32-річний утікач від мобілізації намагався незаконно виїхати в Угорщину / 2 фотографии

– Водійці загрожує кримінальна відповідальність за організацію незаконного переміщення чоловіка через кордон. Згідно ст. 332 про Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, Кримінальний кодекс передбачає відповідальність до 5 років позбавлення волі, – повідомила Федорова.

За перші два тижні нового року прикордонники Мукачівського загону затримали вже майже сотню втікачів від мобілізації. Більшість із них – закарпатці. Незаконно потрапити до Європи з підробними довідками намагалися лише 4 чоловіка. Інші – спробували перетнути кордон поза межами пунктів пропуску. 

Так, військовозобов’язані чоловіки штурмують його “зелену” ділянку. 

Донедавна популярним серед них напрямком був українсько-румунський кордон. Тепер – угорський, адже охорону кордону з Румунією значно посилили, збільшивши кількість прикордонних нарядів. 

Крім того, перепливати повноводну і холодну Тису, посередині русла якої проходить кордон, нині небезпечно. А у горах сніг – тому гірську ділянку кордону ухилянти теж оминають.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-16 20:16:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин