Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

Збори відбулися у селі Березівка, що на Київщині. У них взяли участь представники всіх регіонів України.

До організації всеукраїнського волевиявлення за народною ініціативою зголосилися долучитися 17 тисяч людей. Ініціативну групу «земельного референдуму»  було вирішено утворити в кількості  11 тисяч учасників, які невдовзі розпочнуть збір 3 мільйонів підписів.

Одним з ідеологів референдуму виступає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Вона зазначила, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі – не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі».

«Як би не було важко, ми з вами пройшли всі важкі процедури закону про референдум. Ми з вами вистояли, зробили все. І зараз у нас практично бездоганно витримані всі вимоги закону. Я хочу подякувати вам за те, що сьогодні завдяки вашій активності ми дали старт всеукраїнському референдуму проти розпродажу сільськогосподарської землі. І я переконана, що з вашою силою переконливості, з вашою вірою, з вашим патріотизмом ви піднімете всю Україну. Я в вас вірю і знаю, що у нас з вами все вийде. А наша мета – красива щаслива європейська Україна з щасливими українцями. Так і буде. Слава Україні!» – заявила на завершення зборів ініціативної групи Юлія Тимошенко.

Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

Чернігівська делегація налічувала близько 600 людей. Як зазначив народний депутат з Чернігівщини, заступник лідера партії «Батьківщина» Валерій Дубіль, влада не повинна знехтувати думкою українців.

Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

«Сьогодні ми пересвідчилися, що українці готові захищати свою землю. Тут присутні всі регіони України, і це не лише представники партії Батьківщина, а й фермери, військові, багато молоді.

Я впевнений, що референдум має відбутися. Влада не може собі дозволити знехтувати думкою мільйонів людей.

Зараз в усьому світі велику увагу країни приділяють своїй продовольчій безпеці. В Україні ж навпаки – нинішня влада хоче спустити українську землю-годувальницю з молотка», – зазначив Валерій Дубіль.

Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

На зборах члени ініціативної групи одноголосно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так:

«Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.05.2021