Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Під гавкіт собак та мукання корів: Іван Дорн створює альбом у селі на Чернігівщині

Під гавкіт собак та мукання корів: Іван Дорн створює альбом у селі на Чернігівщині

Відомий співак Ван Дорн записує свій четвертий альбом у селі Олександрівка в Чернігівській області.

Про це він сам розповів в ефірі одного з телеканалів.

За словами Дорна, його команді (8 чоловік) цьогоріч виповнюється 10 років. Відтак ювілей вирішили відзначити випуском четвертого альбому. Для його запису один з друзів Івана надав власний дім в Олександрівці на Чернігівщині, де немає мобільного зв’язку та Інтернету. Інші члени команди привезли музичні інструменти.

«Ми поїхали до будинку, в класичні умови, без зв’язку. Нас 8 чоловік, одні приїздять, інші їдуть. Є мама Лєна з Олександрівки, яка готує. Вона чиясь матір, але не когось із членів команди. Немає нічого, самі інструменти, гавкіт собак, мукання корів, коні – кобила Дуся та велика угорська. Є ставок, який розтанув на наших очах. Спостерігаємо прихід весни, граємо у хапкі-до – гру, яка прийшла з Торезу», – пояснив співак під час телепрограми «Вечірній Ургант».

Все це, ймовірно, відобразять в альбомі. Його запис проводять у кілька етапів, по 3 тижні кожний: вперше – у березні-квітні, вдруге – у травні.

Як зізнався Дорн, мешканці Олександрівки увесь час демонструють прихильність до музикантів – фотографуються, приносять закатані в банки томати, огірки, гриби. Вони також спостерігають за тим, як співак опановує гру на бас-гітарі.

Можна припустити, що саме в селі Іван міг створювати свою нову пісню «Крім тебе». У ній він оспівує кохання та свіже повітря.

Нагадаємо, з кількох сіл з назвою Олександрівка в Чернігівській області найбільш віддалене знаходиться на Семенівщині.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.05.2021