Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Під Чорнобаївкою буряти та чеченці влаштували перестрілку через награбоване

Окупаційні війська РФ влаштували перестрілку між собою через награбовану здобич та небажання йти у наступ.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

– В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими РФ чеченської та бурятської національності. В нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома, – повідомили розвідники.

Зазначається, що причиною міжетнічного конфлікту стало небажання бурятів вести наступальні бойові дії та нерівноправність умов з чеченцями.

– Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості “загороджувальних загонів”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати, – йдеться у повідомленні.

В ГУР назвали ще одну причини перестрілки – нерівномірність розподілу награбованого. Так, основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці.

– З причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області. Росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях, – йдеться у повідомленні.

Розвідники з’ясували, що російським контрактникам була обіцяна операція за “кримським сценарієм”. Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

– Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ, – розповіли в ГУР.

При цьому частина військовослужбовців після проведених допитів була відвезена в невідомому напрямку, а до місця несення служби вони не повернулись.

Нагадаємо, наприкінці березня російський вертоліт знищив своїх же солдатів на Харківщині.

Джерело: ГУР МО

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 21:03:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин