Під час вибуху в окупованому Енергодарі поранено колаборанта Шевчика

Під час ранкового вибуху в українському місті Енергодар у Запорізькій області дістав поранення самопроголошений глава так званої “народної адміністрації” Андрій Шевчик і його охоронці.
Інформацію про пораненого колаборанта підтвердив міський глава Енергодара Дмитро Орлов. За його словами, інші обставини події з’ясовуються.
– Інтернет-ресурсами шириться інформація про вибух, який зранку 22 травня стався в Енергодарі на вулиці Курчатова. Всі обставини події з’ясовуються, але маємо точне підтвердження, що під час вибуху дістали поранення самопроголошений глава “народної адміністрації” Шевчик і його охоронці, – зазначив міський глава Енергодара.
Дмитро Орлов розповів, що колаборант Андрій Шевчик і його охоронці госпіталізовані до медичного закладу з травмами різного ступеня важкості.
Андрій Шевчик перейшов на бік Російської Федерації у перші дні повномасштабного вторгнення на територію України.
Під час вибуху ніхто з мешканців під’їзду не постраждав. Міський глава Енергодара припустив, що можна зробити висновок, що чекали саме на колаборанта, ударили точно та прицільно.
Вранці 22 травня в українському Енергодарі стався вибух. Наразі всі деталі та обставини події з’ясовуються, повідомив мер міста Дмитро Орлов.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-22 15:28:58