Місто і регіон

Під час обстрілів Ніжина, ризикуючи життям комунальники працювали заради перемоги та благоустрою! ФОТО

Будівельні матеріали м.Ніжин

Війна, що так нахабно і віроломно увірвалась до України, не залишила нікого байдужого. Збройні сили України почали захищати нашу Батьківщину відбиваючи підступні та безжалісні атаки рашистів, до зброї встали добровольці з тероборони, які внесли вагомий вклад у захист Ніжина від вторгнення та подальшої окупації. А наші славні комунальники стали надійною опорою, підтримкою та свого роду бійцями невидимого фронту, як для ЗСУ і ТРО, так і для всіх мешканців міста.

Кожен працівник комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” на чолі з начальником Володимиром Шпаком, став частиною єдиного згуртованого міцного механізму націленого на перемогу, захист та збереження чистоти і благоустрою Ніжина. Від самого початку війни комунальники попри пряму небезпеку для власного життя без жодних вагань виконували свої робочі обов`язки.

Знайомтесь, герої-комунальники нашого часу, які працювали під час обстрілів Ніжина й надалі працюють для всієї ніжинської громади:

Петро Москаленко – машиніст екскаватора,

Микола Хвостик – машиніст автокрана,

Анатолій Іллюшко – водій сміттєвозу,

Сергій Курбаль – водій сміттєвозу,

Сергій Крутій – водій вантажного автотранспорту,

Андрій Койда – водій вантажного автотранспорту,

Артур Лазарєв – водій вантажного автотранспорту,

Андрій Передній – тракторист.

Щоб Ніжин не “потонув” у смітті, кожного дня, незважаючи, що ворожі війська стояли біля міста та безжалісно і цинічно обстрілювали його, водії сміттєвозів поборюючи власний страх вивозили сміття з майданчиків для збору твердих побутових відходів. Іноді ці вивози чергувались різким залишанням транспортного засобу та укриттям у найближчому рові, канаві, укритті тощо, а після небезпеки знову продовжували виконувати свою нелегку роботу.

За словами комунальників, бачили вибухи та пожежі, різні ракети пролітали над головою, бачили бомби на парашутах та інші “смертоносні атрибути” рашистів. Під час роботи по збору сміття у місті, від ударної хвилі кузовну частину однієї з вантажівок комунального підприємства “ВУКГ” так підняло в гору, що думали перекине до верху колесами. І таких прикладів існує дуже багато, про які самі комунальники не хочуть взагалі згадувати, хоча будуть пам`ятати все своє життя.

Велику допомогу і повне сприяння потребам ЗСУ та ТРО продемонстрували працівники КП “ВУКГ” у якості оперативного надання транспортних послуг, перевезенні різноманітних важливих вантажів, будуванні різних споруд, розчищенні завалів після бомбардувань та ракетних обстрілів ворогом. Також, крім вантажного транспорту старанно працювала спеціалізована техніка підприємства. Для різних потреб залучались автовишки, автокран, екскаватор, автогрейдер, водії яких не побоялись працювати в таких важких та небезпечних для життя умовах.

“Бійці невидимого фронту” КП “ВУКГ” забезпечували й надалі забезпечують рідний Ніжин та його мешканців безперебойною роботою з вивезення сміття, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, підрізанням аварійних гілок та видаленням дерев, скошують високу траву на зелених зонах міста, підстригають живу зелену огорожу (кущі) та виконують весь спектр робіт з благоустрою нашого міста.

Unenizh.org.ua
2022-07-04 14:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин