Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Під церквою на Чернігівщині оселилися змії

У Блистовій Менської громади, звідки родом всесвітньо відомий богатир Терентій Корінь, під церквою оселилися змії.

Про це пише ІПЧ.

Настоятель храму-пам’ятки Різдва Пресвятої Богородиці отець Антоній (Василенко) під час весняної толоки помітив до десятка вужів, які вилізли грітися на сонце під стіни храму. Каже, змії живуть під фундаментом храму давно й іноді, буває, залазять в середину церкви.

Заходжу колись, а їх десятків сім розляглось на церковній підлозі, – розповідає священик. – Одну колись помітив на іконостасі».

За словами настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, змії з’являються в церкві не постійно, а переважно восени. Весною вилазять погрітися під стіни храму, а влітку залазять на холодну підлогу охолоджуватись.

«Змії не отруйні, це – вужі та полози, – пояснює духівник. – Я їх не боюсь, парафіяни також. Живуть вони під фундаментом давно. Оце потепліло, то знову плодяться».

Умови для гадів – ідеальні, бо від житла до річки Пулки – всього 100 метрів, тож вужі, які люблять поплавати, долають цей шлях швидко.

Віталій НАЗАРЕНКО, фото Антона Василенка

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали про те, як на одній із вулиць Ніжина загинули близько 10 безпритульних котів та собак, яких отруїли. Деяких тварин вдалося врятувати

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-18 14:47:55