Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Петиція до Кабміну про відтермінування внесення змін до положення про інтернатуру-2024 набрала 25 тис. голосів

Розміщена на сайті Кабінету міністрів України петиція із закликом відтермінувати внесення змін до положення про інтернатуру-2024 набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Голоси зібрано за два дні

Згідно з платформою на сайті уряду, петиція була подана 27 березня і станом на 29 березня набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

– 11 березня 2024 року на сайті МОЗ було опубліковано документ, у якому було внесено зміни до низки пунктів, чим порушили низку прав студентів у сфері медичної освіти, – ідеться в тексті петиції.

Зараз дивляться

Що передбачають зміни

За словами автора петиції, зміни передбачають заборону на перехід на контрактну інтернатуру після навчання на бюджеті, створюють нерівні умови для бюджетної та контрактної форм навчання, а також низку інших змін.

Суть петиції

У зв’язку з цим підписанти просять відтермінувати внесення змін до положення про інтернатуру та запровадити їх для абітурієнтів 2024 року, яких які будуть якісно проінформовані про умови навчання та розподілу.

На думку автора петиції, у такий спосіб можна буде покращити умови проходження інтернатури за спеціальностями, яких потребує держава.

Наприклад, забезпечити офіційне працевлаштування за отриманою спеціальністю одразу після закінчення освітнього процесу задля заохочення студентів-медиків обирати її під час вступу на інтернатуру.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-31 12:30:03