Новини Чернігова

Пес Патрон з Чернігова потрапив до відомого мультика «Масяня»

Будівельні матеріали м.Ніжин

Пес Патрон з Чернігова потрапив до відомого мультика «Масяня»

Російський художник-мультиплікатор, який вже давно живе в Ізраїлі, Олег Куваєв випустив чергову серію «Масяні» (епізод 161). Цього разу одним з головних декорів у квартирі Масяні та Хрюнделя став портрет чернігівського песика-рятувальника Патрона.

У супроводі до мультфільму на YouTube сам автор написав таку анотацію:

– Діти чудово бачать, що щось жахливе твориться у світі. І з їхньою країною та із сусідньою. Як розповісти їм про це, не травмуючи. Їм, дітям, жити в наслідках цього жаху. Не впевнений, що у Масяні вийшло добре, але вона намагалася. Рашистам і ботам прохання не турбуватися – майбутнього у вас немає.

Сам автор Олег Куваєв активно стежить за розвитком подій в Україні, особливо у Маріуполі та Харкові.

Пес Патрон вже перетворився на світову знаменитість. Про нього знімають сюжети американські таблоїди (наприклад, People), з ним фотографуються знаменитості та світові лідери (Дмитро Комаров, Володимир Зеленський, прем‘єр-міністр Канади Джастін Трюдо).

Нещодавно пес та його господар Михайло Ільєв були нагороджені з рук Президента України – у пана Михайла орден «За мужність» ІІІ ступеня, а Патрона – медаль «За віддану службу». Окрім того, у песика є власна сторінка у Вікіпедії. На його акаунт у інстаграмі підписані 252 тис користувачів. Випущений навіть окремий набір стікерів з песиком для телеграму.

На рахунку Патрона вже 236 знайдених вибухонебезпечних предметів. Крім того, собака разом із піротехніками бере активну участь у проведенні роз’яснювальної роботи з протимінної безпеки.

16.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин