Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Першу ділянку нової дороги на Шерстянку вже заасфальтували

Першу ділянку нової дороги на Шерстянку вже заасфальтували

Будівництво нової дороги до мікрорайону «Шерстянка» в Чернігові активно просувається. Днями тут уже встановили бортовий камінь та уклали нижній шар асфальтобетону на першій із ділянок майбутньої дороги – уздовж скверу «Казка».

Поруч, на другій дільниці, зараз готують дорожнє «корито» та вкладають під майбутньою проїжджою частиною піщану основу, щебеневий і щебенево-цементний дорожні шари. Також на цій ділянці готуються до знесення двох старих складських будівель, які заважають облаштуванню тут тротуарної та велосипедної доріжок, розповів керівник підприємства-виконавця робіт Олександр Харчук.

Весь об’єкт будується за два етапи. На першому виконують усі перенесення комунікацій, підготовчі роботи й укладання нижнього шару асфальтного покриття, щоб уже цього року можна було відкрити новою дорогою рух для автотранспорту. Наступного року планується влаштування верхнього шару асфальтного покриття, а також облаштування території: встановлення дорожніх знаків, інших об’єктів інфраструктури, нанесення розмітки, озеленення території тощо.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

20.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова