Україна і світ

Першою, у кого підтвердився короновірус в Китаї, була продавщиця креветок

Збити температуру жінці не допомогли навіть уколиПершою людиною, у якої підтвердився короновірус, була продавщиця креветок на ринку морепродуктів Хуанань у китайському місті Ухань, повідомляє видання News Sina.

Видання зазначає, що 11 грудня у жінки піднялася температура і вона звернулася за медичною допомогою. Жінка розповіла, що зазвичай ставало краще після того, як в лікарні їй ставили укол. Проте в той раз не допомогли навіть два уколи. Пізніше вона звернулася в лікарню, де у неї виявили зараження новим короновирусом.

Вдалося знайти першого зараженого без історії контактів на Південно-Китайському ринку морепродуктів. У нього 16 грудня з’явилися симптоми лихоманки. Чоловік так і не зміг зрозуміти, де заразився, однак припустив, що міг підхопити інфекцію в метро або вже після того, як звернувся в лікарню.

“До 31 грудня 27 осіб заразилися короновирусом. 24 з них мали контакти з ринком Хуанань, при цьому четверо — члени однієї сім’ї”, – сказано в повідомленні. Тому стверджувати, що ринок морепродуктів став осередком нової епідемії – не можна. “З моменту офіційного повідомлення про перших 27 хворих з новою коронарної пневмонією, питання про те, чи є південно-китайський ринок морепродуктів “джерелом отрути”, все ще залишається предметом суперечок”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Після двох місяців суворого карантину Китай повертається до нормального життя. У провінції Хубей, яка була епіцентром спалаху короновірус, влада зняла частину обмежень 25 березня, але покидати місто дозволять від 8 квітня.
За даними Worldometers, на сьогодні кількість хворих короновирусом в Китаї становить 81285, в тому числі 3287 з летальним результатом, і 74051 – выздоровшых.

Джерело: www.112.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Facebook
Close