Україна і світ

Перезавантаження АМКУ і НКРЕКП: якими будуть перші кроки Зеленського

У команді обраного президента Володимира Зеленського заявили про перші кроки після інавгурації – це повне перезавантаження Антимонопольного комітету України (АМКУ) і Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Перезавантаження АМКУ і НКРЕКП: якими будуть перші кроки Зеленського

Радник Володимира Зеленського та екс-глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавічус сказав, що перші кроки глави держави будуть “прості і популярні”.

– Обов’язково, що стосується НКРЕКП і АМКУ…Реально ніякої незалежності у цих двох найважливіших органів не було. Всі – ставленики керівництва, що йде, і є повне розуміння, що ці дві інституції повинні бути повністю незалежними, – заявив він під час заходу Європейської бізнес асоціації New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns.

Він також назвав ще кілька важливих кроків Зеленського на президентській посаді – це просування законопроектів про імпічмент президента, про кнопкодавство, а також про Службу фінансових розслідувань (СФР) і виключення функції економічних розслідувань з повноважень правоохоронних органів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
25.04.2019

Close