Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Переселенець зі Сходу без ніг майже місяць живе на вулиці у Чернігові

Переселенець зі Сходу без ніг майже місяць живе на вулиці у Чернігові

Майже місяць живе на вулиці переселенець зі сходу України.

Павлу Лозенку – 36, у нього немає ніг, він пересувається у візку. До 2013 року чоловік жив у Луганську, потім за словами Павла, його вивезли до Москви жебракувати. В кінці жовтня 2020-го він опинився у Чернігові. Тут він жебракує, повідомляє Суспільне.

Містяни 5 разів викликали поліцію через його неналежну поведінку.

«Два виклики були про те, що він з ознаками алкогольного сп’яніння. За інших випадків було про те, що він агресивно себе поводить, кричить», – розповідає прес-офіцер патрульної поліції Віталій Копистко.

При чоловікові є контакт особи, яка нібито має опікуватися ним, але ця жінка каже, що їй нема куди його подіти.

Ця жінка – Антоніна Агєєва, вона переселенка з Луганська, керівниця благодійної організації «Теплий дощ». Розповідає, що волонтерством займалася ще до війни. Тоді і познайомилася із Павлом. Ймовірно у 2013 його вивезли до Москви, каже жінка.

До Чернігова Павло приїхав з Одеси, як там опинився – невідомо. В Одесі чоловік жив у геріатричному пансіонаті, проте лишатися там не хотів.

За її словами, Павло мав жити у хостелі, але він боявся що там його пограбують, тому віддав жінці документи, гроші та мобільний телефон. Але до хостелу він не поїхав.

«Я розмовляла із начмедом обласної психіатричної лікарні. Вони кажуть: «Так, ми його приймемо, якщо його привезе швидка допомога. Але три тижні не можуть ніяк ні поліцейські, ні я домовитися з екстреною допомогою. Вони категорично відмовляються везти його в лікарню», – розповідає жінка.

Директор центру екстреної медичної допомоги цю інформацію спростовує.

Зрештою Павлу Лозенку таки знайшли прихисток. Його забрали до реабілітаційного центру церкви «Перемога». Скільки чоловік там пробуде поки що невідомо.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2020