Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Перенесення зупинки: проект готовий до реалізації, та чи хочуть цього ніжинці?


Перенесення діючої зупинки з центральної площі до супермаркету “АТБ” – ця тема вже встигла “сколихнути” небайдужих ніжинців. Питання вкотре обговорили на  засіданні містобудівної ради, на яке “розібратися” прийшли дві представниці громади.

Раніше ми писали “Перенесення зупинки на площі викликало жваву дискусію на останній сесії” 

Жінки почали розмову з того, що не можна чіпати дерева, яким уже як мінімум 40 років і зазначили, що так і не бачили проекту, згідно якого і мають відбутися ці нововведення.

Т.в.о.директора КП «ВАТПП» Олена Костікова презентувала “нашумілий” проект і підкреслила, що існують норми розміщення автобусних зупинок і саме при встановленні діючої є їх порушення.

Звучали пропозиції перенести зупинку просто під будівлю міськвиконкому, але на це була відповідь: під адміністративними будівлями – не можна.

У ході обговорень присутні озвучили різні думки. Одні наполягали на тому, що все погоджено й законно, таким чином саме біля “АТБ” новій зупинці й місце. Інші ж стверджували, що тоді там буде так само хаотично і невпорядковано, як нині біля ДРАЦСу: люди, машини, магазини, тож наполягали на тому, що потрібно ще раз зважити всі “за” і “проти”.

Врешті-решт було зазначено, що на сьогодні проект ще не реалізується і, можливо, до нього буде внесено зміни.

Валентина Пильник


зупинка, перенесення,

зупинка, перенесення,

зупинка, перенесення,

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-11-07 08:31:02