Україна і світ

Перенесення запуску нового ринку електроенергії неможливе – Гройсман

За словами прем’єра, уряд координує дії щодо запуску ринку з Нацкомісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Перенесення запуску нового ринку електроенергії неможливе – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про неможливість перенесення запуску нового ринку електроенергії з 1 липня цього року на іншу дату.

– З приводу перенесення – такої опції немає. Є чітко визначена дата 1 липня 2019 року, і уряд зобов’язаний ввести всі необхідні документи.

Але вводить ринок, в тому числі, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка є незалежною від уряду. Ми координуємо роботу, щоб не було жодних збоїв, – сказав він.

За словами прем’єра, його завданнями сьогодні є підготовка країни до запуску нового ринку електроенергії та впровадження механізмів, які не допустять підвищення ціни на електрику на перших порах.

– Мені, як прем’єр-міністру, важливо, щоб на період запровадження ринку не допустити зростання ціни на електроенергію як для населення, так і для промисловості, – сказав прем’єр.

Як повідомлялося, через розпад коаліції у Раді після виходу з неї фракції Народний фронт у новообраного президента Володимира Зеленського зникають підстави для розпуску парламенту.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2019