Україна і світ

Переможемо тиранію РФ разом: Рєзніков про навчання ЗСУ інструкторами зі Швеції

Приєднання Швеції до британської програми навчання українських військових є внеском у зміцнення оборони флангу НАТО, забезпечення миру та безпеки в Європі.

Про це написав на своїй сторінці у Twitter голова Міністерства оборони України Олексій Резніков.

– Швеція приєднується до очолюваної Великобританією ініціативи щодо навчання українських військ. Ще один крок до зміцнення оборони східного флангу НАТО та забезпечення миру та безпеки в Європі. Давайте переможемо російську тиранію разом, – написав він.

Олексій Резніков також подякував як Міністерству оборони Швеції загалом, так і шведському міністру оборони Петеру Хультквісту зокрема.

Нагадаємо, раніше глава оборонного відомства Британії Бен Уоллес повідомив, що Швеція приєднається до списку країн, які навчатимуть українських фахівців поводженню із західною технікою в рамках навчальної британської програми.

Повідомлялося, що всього Швеція направить до Великої Британії 120 військових інструкторів, які проводитимуть підготовку українських бійців.

Перед цим Канада вирішила відновити військову тренувальну програму UNIFIER, яку було припинено на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-08 01:59:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин