Місто і регіон

Переможці олімпіад з Носівщини побували у Верховній Раді України

Переможці олімпіад з Носівщини побували у Верховній Раді УкраїниДоброю традицією стали запрошення народного депутата України Олександра Кодоли жителів Носівщини на екскурсії до Верховної Ради України, в рамках проекту знайомства молоді його виборчого округу із діяльностю українського Парламенту. Цього разу 13 лютого учні-переможці предметних олімпіад із шкіл с. Рівчак-Степанівка та Коломийцівка  відвідали Верховну Раду України. Вони побачили, як працють депутати, ознайомилися з історією будинку Парламенту, експонатами, які розповідають про важливі віхи вітчизняного парламентаризму, традиціями ВРУ.

Після екскурсії школярі відвідали історичні місця столиці. Зокрема  ознайомилися із історією Київської фортифікації в музеях Косого Капоніру. Діти та супроводжуючим дуже сподобалася екскурсія.

Нагадаємо, що проект Олександра Кодола знайомства з українським Парламентом  діє постійно. Щоб організовано потрапити на екскурсію до Верховної Ради України необхідно завчасно подати заявку до однієї з громадських приймальнь народного депутата України Олександра Кодоли.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Переможці олімпіад з Носівщини побували у Верховній Раді України Переможці олімпіад з Носівщини побували у Верховній Раді України Переможці олімпіад з Носівщини побували у Верховній Раді України

Джерело: Уездные новости
14.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи