Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Перемога на класі: «Десна» обіграла львівський «Рух»

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч 4-го туру розіграшу футбольної Української Прем'єр-Ліги. На стадіоні імені Ю.О.Гагаріна Чернігівська «Десна» перемогла львівський «Рух» з рахунком 3:1.

На 13-й хвилині чернігівець Андрій Тотовицький відкрив рахунок з пенальті, призначеному за гру рукою у карному майданчику гостей.

На 30-й хвилині гості зрівняли рахунок. Проте на перерву чернігівці пішли у статусі переможців – на 45-й хвилині Максимум Дегтярьов завершив показові контратаку.

На 71-й хвилині Пилип Будківський закріпив успіх чернігівців.

Наразі після 4-х турів «Десна» має у своєму активі 8 очок та поділяє з донецьким «Шахтарем» 3-4 сходинки у турнірні таблиці.

До речі, сьогоднішній гол Максима Дегтярьова став ювілейним, сотим, забитим гравцями «Десни» за всю історію виступів в Українській Прем'єр-Лізі.