Місто і регіон

Перемога «КЛІО», але дружба – головне!

Перемога «КЛІО», але дружба – головне!Ось вже вісім років на Чернігівщині в кінці року проводиться інтелектуальна гра для обдарованої учнівської молоді «Віват інтелект».

Вже кілька років поспіль переможцями обласної гри стає команда з Ніжина «Кліо».

Про це написали на сторінці в соцмережі газети «Вісті».

Цього року до нас вперше завітала команда інтелектуалів з Тернопільщини. На превеликий жаль команда з Латвії не встигла доїхати. Вже сьомий рік учнівська команда з Гомеля приїздять позмагатися за право бути кращими знавцями.

Отже, у сьомій Міжнародній грі «Віват-інтелект» цього року взяли участь чотири команди. Це переможці обласної гри команда з Ніжина «Кліо», з Одеси команда «Знатоки», з Тернопільщини — «Сінхрофазотрон», спробувала свої інтелектуальні сили і вже сьомий рік поспіль команда «Горячие головы» з Республіки Білорусь м.Гомель.

Як і завжди, коли змагаються знатоки, гра досить цікава і напружена, адже на кону — перемога.

Команда одеситів досить впевнено перемогла тернопільчан, набравши при цьому аж 10 балів. А от за право змагатися у фіналі між командами «Кліо» та «Горячие головы» виникла пробема, яка вирішилася тільки у додаткових трьох питаннях, у якій перемогли ніжинці. Отже, до фінальної гри дійшли дві команди: Ніжин «Кліо» та Одеса «Знатоки».

Цього року команда «Кліо» вийшла на змагання оновлена. І треба віддати належне, що вони не підвели своїх товаришів і відстояли Кубок переможців у сьомій Міжнародній грі «Віват-інтелект». Це був вражаючий фінал і абсолютно чесна гра! Всі учасники отримали дипломи та подарунки.

Джерело: Уездные новости
09.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close