Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Перекриття перехрестя у Чернігові: стало відомо, як ходитиме громадський транспорт

Перекриття перехрестя у Чернігові: стало відомо, як ходитиме громадський транспорт

На період проведення ремонтних робіт на перехресті вулиць Доценка – Космонавтів з 8.00 год. 17 серпня 2020 року по 22.00 год. 4 вересня вносяться зміни в схему руху автобусних маршрутів загального користування №№1;11;26;30;44.

Про це повідомляє Управління транспорту.

А саме:

– Тролейбуси маршрутів № 6, № 7 скорочуються до кінцевої зупинки «2-га міська лікарня», тролейбусний маршрут № 8 тимчасово припиняє рух до закінчення перекриття по вулиці Доценка.

– Автобуси маршруту № 1 рухатимуться за своїм маршрутом від проспекту Перемоги до перехрестя з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях Рокоссовського, Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

– Автобуси маршруту № 11 рухатимуться за своїм маршрутом до перехрестя вулиці 1-го Травня з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях 1-го Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

– Автобуси маршрутів № 26 і № 44 рухатимуться за своїми маршрутами від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Всіхсвятською, потім по вулицях Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

– Автобуси маршруту № 30 рухатимуться за своїм маршрутом від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Доценка, потім по вулицях Рокоссовського, 1 Травня, Бєлова, Кільцевій і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Перекриття перехрестя у Чернігові: стало відомо, як ходитиме громадський транспорт

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

13.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова