Україна і світ

Переговори з РФ на паузі: Подоляк розповів причини

Будівельні матеріали м.Ніжин

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк стверджує, що процес переговорів України з Росією перебуває на паузі.

– Причин кілька. Росія не демонструє ключового розуміння сьогоднішніх процесів у світі. І своєї вкрай негативної ролі. По-друге, Росія не розуміє, що у будь-якому сенсі війна йде вже не за правилами, графіком чи планами Росії. Опір України та опір професійний тільки наростає. Тому жодних цілей РФ не досягне, – сказав Подоляк у коментарі Фактам ICTV.

Крім того, за даними радника глави Офісу президента, Росія ніяк не може відмовитись від “пропагандистського нагнітання на внутрішньому ринку”.

– І тому політична еліта боїться казати правду. А саме, що для війни потрібні виходи на інших умовах, ніж було заявлено спочатку. Для цього вважає за краще продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди лише для внутрішнього споживання. Звідси всі ці коментарі шантажного типу у публічному просторі щодо переговорів, – зазначив він.

Проте ключовим, за даними Михайла Подоляка, є те, що Росія нібито хоче побачити у дії всі пакети міжнародних економічних санкцій та остаточно зрозуміти справжню “боєздатність” своєї армії.

– А також – втратити залишки своєї репутації. Така, на мою думку, стратегічна мета росіян: все чи нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватий “імперії”. Тому пропоную зупинитися на наступному: сьогодні взагалі не йдеться про “вихід або не вихід” з переговорного процесу української делегації, а йдеться лише про доцільність і конкретику на даному етапі. Буде конкретика – продовжаться політичні переговори, – резюмував Подоляк.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 17:31:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин