Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Переговори між Україною і Росією розпочнуться у Туреччині 29 березня – Арахамія

Черговий раунд переговорів України і Росії стартує у вівторок, 29 березня, у Туреччині. Про це повідомив голова фракції Слуга народу, член української делегації Давид Арахамія.

Він пояснив це певними логістичними труднощами, оскільки делегації ще потрібно дістатися до місця проведення переговорів.

– Ми поки що в дорозі. У нас через логістичні труднощі прибуття очікується досить пізно, напевно, дуже пізно. Вони (російська делегація, – Ред.) теж вилетіли півгодини тому, тому прибудуть десь близько 21.00. Тому вирішили, що всі прибувають, розміщуються, і завтра з 10.00 стартуємо, – розповів Арахамія.

Напередодні Давид Арахамія анонсував, що наступний раунд переговорів між Україною та Росією щодо припинення бойових дій відбудеться у Туреччині 28-30 березня.

З початку повномасштабної війни Росії проти України делегації обох країн провели вже кілька раундів переговорів. Спочатку вони відбувалися в очному форматі. Потім обговорення перейшло у дистанційний формат.

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк раніше повідомляв, що мирні переговори з РФ можуть тривати щонайменше кілька тижнів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-28 15:27:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин