Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Перед 1 вересня школи і дитсадки чекає масштабна перевірка дотримання санітарних норм

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення провести перевірки у школах та дитячих садках напередодні та після 1 вересня.

Дотримання безпечних умов навчання у навчальних закладах під час карантину перевірятимуть Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки.

 – Безпека дітей та вчителів — це головний пріоритет в цьому навчальному році, – зазначив Шмигаль.

Також він повідомив, що саме органи місцевого самоврядування та органи місцевої влади повинні уважно слідкувати за організацією навчального процесу та у разі необхідності створити спеціальні комісії, які слідкуватимуть та контролюватимуть дотримання заходів протиепідемічної безпеки у школах та дитсадках.

Прем’єр-міністр наголосив, що до 1 вересня у кожному навчальному закладі повинні бути створені усі умови.  У разі неготовності уряд ухвалюватиме радикальні кадрові рішення.

Навчання з 1 вересня

Кабмін запевнив, що в Україні навчання з 1 вересня у школах розпочнеться традиційно. Карантин впроваджуватимуть у тих навчальних закладах, які розташовані у червоних зонах.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що у таких регіонах запроваджуватимуть такий карантин, який діє під час інших епідемій. Діти впродовж двох тижнів навчатимуться вдома дистанційно, після чого повертатимуться до школи.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-19 15:09:19