Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Пенсії українців продовжать зростати, розкриті терміни: "Цього року буде…"

Про те, яких етапів підвищення виплат варто чекати українцям, розповіла в ефірі каналу “Україна 24” директор департаменту пенсійного забезпечення ПФУ Олена Охріменко.

Вона зазначила, що найближче підвищення пенсій очікується з приходом весни. Так, з 1 березня в Україні підвищать виплати ліквідаторам та інвалідам аварії на ЧАЕС.

У свою чергу, з 1 квітня працюючим пенсіонерам нараховуватимуть доплати. З цього місяця їм також повинні були перерахувати виплати, проте стало відомо, що у зв’язку зі “зміною звітності” це відбудеться пізніше. Точні терміни поки не називаються.

пенсія, субсидія, українці, виплати

Потім у липні українців чекає зростання прожиткового мінімуму.

“Далі – у нас буде в цьому році зміна мінімальної заробітної плати з 1 жовтня”, – розповіла Охріменко.

Крім цього з 1 жовтня зросте пенсія українців, які досягли віку 65 років і пропрацювали 30-35 років. Розмір їх мінімальної пенсії безпосередньо залежить від мінімальної зарплати і не може бути менше 40% від неї, тому перерахунок відбудеться відразу після зростання мінімалки.

пенсії, пенсіонери

Варто відзначити, що українські пенсіонери почали отримувати більше вже з цього місяця. Так, з 1 січня зросли виплати людям з інвалідністю з числа ліквідаторів Чорнобильської аварії, а також людям, які втратили годувальника.

Також перерахунок пенсій активно проводився в 2021 році, коли виплати зросли для багатьох категорій громадян.

Джерело POLITEKA

Магазин Автозапчастин м.Ніжин