Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Пенсіонерів Сновської громади навчатимуть ефективно користуватися інтернетом

Пенсіонерів Сновської громади навчатимуть ефективно користуватися інтернетом

15 жовтня у сновському Територіальному центрі соціального обслуговування проведуть семінар-тренінг «У ногу з прогресом: як користуватися сучасними технологіями», про це йдеться на сайті Сновської місько ради. В межах тренінгу людей похилого віку та представників інших соціально вразливих груп населення знайомитимуть із переліком популярних електронних сервісів, основними правилами користування мережею Інтернет, навчатимуть створювати електронну пошту та користуватися нею. Також учасники навчання дізнаються про корисні сервіси державних органів, платформи для дистанційного навчання та спілкування між собою.

Пенсіонери навчатимуться в групах до 15 осіб із дотриманням усіх карантинних обмежень і за наявності захисних засобів.

Головна мета семінару-тренінгу – підвищити якість життя людей похилого віку, забезпечити їм доступ до сучасних технологій та адаптувати до технологічних перетворень.

Захід  відбудеться в межах проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально вразливих груп населення Сновської ОТГ». Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ РП.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

09.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook