Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Пенсіонер з Ніжина запропонував висадити у центрі міста горіхи

Як вже повідомляв сайт «УН», вчора, 23 грудня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів черговий прийом громадян. На прийомі побували 16 ніжинців. Люди порушували питання ремонту доріг, благоустрою прибудинкових територій, узаконення гаражів. Але було серед інших і не зовсім звичайне відвідування: Альбін Городецький заявив, що хоче зробити для міста скромний подарунок.

Альбін Петрович – людина поважного віку, має 84 роки. Залюбки стежить за змінами, які відбуваються у Ніжині останнім часом. Зокрема, знає, що на реконструйованих вулицях міста навесні будуть висаджені молоді дерева. Тому вирішив запропонувати свою допомогу – насіння кавказького горіха.

Понад 50 років А. Городецький вирощує дерева, які нині прикрашають вулицю Академіка Амосова (колишню — Семашка) у Ніжині. Вони давно виросли, стали величезними. Деякі навіть не можна охопити руками. Пенсіонер був би дуже щасливий, якби його допомогою скористалися керівники міста, а дерева, які виростуть з насіння, радували не одне покоління ніжинців.

Ніжинський міський голова Олександр Кодола з пошаною поставився до пенсіонера та його пропозиції, запитав, чи їстівні ці горіхи.  Виявилося, що так.  Очільник міста надав доручення начальнику Управління ЖКГ та Б Анатолію Кушніренку продумати, як можна скористатися послугою поважного ніжинця, а Альбіну Петровичу щиро подякував за небайдужість.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-24 12:58:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин