Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Пенсіонер з Корюківки розпізнав телефонного шахрая

Пенсіонер з Корюківки розпізнав телефонного шахрая

З січня цього року триває безперервна інформаційно-просвітницька кампанія поліції, покликана вберегти заощадження мешканців Чернігівщини від шахраїв, повідомляє прес-служба поліції області.

Петро Фесенко з Корюківки поділився своїм досвідом, як вберегтися від шахрайської схеми «ваш родич у біді».

«Днями до мене завітав наш дільничний – попередив про шахрайські схеми і залишив листівку, де є інформація про найпоширеніші види шахрайства. І раптом – дзвінок: «Тату, я потрапив до поліції! Допоможи!». Я зразу ж зрозумів, що це шахрай. Ну і відповів йому так, що він одразу трубку поклав», – розповідає пенсіонер.

Після розмови з шахраєм Петро Тимофійович набрав «102», щоб розповісти про подію та якось допомогти іншим людям вберегти заощадження від шахраїв. Продиктував і номер, з якого надійшов дзвінок. Оператор спецлінії поліції підтвердив, що чоловік діяв абсолютно правильно, та подякував йому за пильність.

«Шахраї дуже винахідливі і придумують різноманітні схеми, щоб видурити гроші у довірливих людей. Вважаю, що не слід навіть підтримувати з ними розмову! Одразу телефонуйте на «102», – радить корюківчанин.

Пенсіонер з Корюківки розпізнав телефонного шахрая

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.02.2021