Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Пенсіонер з Корюківки розпізнав телефонного шахрая за допомогою інформаційної листівки від дільничного поліцейського

Пенсіонер з Корюківки розпізнав телефонного шахрая за допомогою інформаційної листівки від дільничного поліцейського

З січня цього року триває безперервна інформаційно-просвітницька кампанія поліції, покликана вберегти заощадження мешканців Чернігівщини від шахраїв. Петро Фесенко з Корюківки поділився своїм досвідом, як вберегтися від шахрайської схеми «ваш родич у біді».

«Днями до мене завітав наш дільничний – попередив про шахрайські схеми і залишив листівку, де є інформація про найпоширеніші види шахрайства. І раптом – дзвінок: «Тату, я потрапив до поліції! Допоможи!». Я зразу ж зрозумів, що це шахрай. Ну і відповів йому так, що він одразу трубку поклав», – розповідає пенсіонер.

Після розмови з шахраєм Петро Тимофійович набрав «102», щоб розповісти про подію та якось допомогти іншим людям вберегти заощадження від шахраїв. Продиктував і номер, з якого надійшов дзвінок. Оператор спецлінії поліції підтвердив, що чоловік діяв абсолютно правильно, та подякував йому за пильність.

«Шахраї дуже винахідливі і придумують різноманітні схеми, щоб видурити гроші у довірливих людей. Вважаю, що не слід навіть підтримувати з ними розмову! Одразу телефонуйте на «102», – радить корюківчанин.

На прикладі історії Петра Фесенка поліція констатує ефективність свого інформаційно-профілактичного відпрацювання з протидії шахрайствам. Головне, відзначають правоохоронці, було правильно сформувати комплекс дій та чітко його реалізувати.

«Наочні матеріали – інформаційні листівки, буклети, банери –  поліцейські розмістили в аптеках, магазинах, адміністративних будівлях тощо. Плюс – кожен дільничний особисто проводить профілактичні бесіди з громадянами, роз’яснює їм, як убезпечити себе від шахрайських дій. Поліція активізувала роботу в цьому напрямку, приділяючи особливу увагу літнім людям», – розповів т.в.о. начальника Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

11.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова