Україна і світ

ПДВ та ввізні мита на імпорт: Марченко сказав, які податки хочуть повернути

Будівельні матеріали м.Ніжин

ПДВ та ввізні мита на імпорт: Марченко сказав, які податки хочуть повернути

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україні скасували деякі податки для бізнесу, проте зараз бюджет потребує наповнення, тому планується повернення податку на додану вартість (ПДВ) та ввізні мита на імпортні товари, повідомив в ефірі телемарафону міністр фінансів Сергій Марченко.

– На першому етапі ми хочемо повернути ПДВ на імпорті товари. Це означає, що ми підтримуємо ітчизняних товаровиробників. Ми хочемо повернути ввізні мита на імпортні товари. Це також для того, щоб підтримати національних виробників. Коли розібратися в деталях, то можна зрозуміти, що ці ініціативи мають сенс з точки зору національного бізнесу та економіки, – зазначив гла Мінфіну.

Він також закликав бізнес платити податки, бо від цього залежить перемога України у цій війні.

– Ми не передбачаємо збільшення податків, жорсткі умови їх сплати. Ми хочемо відновити нормально роботу податкової та митної системи, щоб збалансувати бюджет. Податки – це те, що має бути у держави для забезпечення свої армії, інших варіантів у нас немає. Ми не можемо постійно просити у партнерів, щоб утримувати армію, – наголосив Марченко.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-27 22:01:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин