Місто і регіон

Патрульні врятували з палаючого будинку десятьох людей – ПравдаТУТ Ніжин

26 січня близько першої дня на проспекті Миру (мікрорайон ЗАЗ) екіпаж патрульної поліції помітив густий дим, який виривався з другого поверху одного із приватних будинків. Зупинивши службовий автомобіль, поліцейські поспішили до обійстя.

Про це повідомила Патрульна поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.

З’ясувалося, що будинок на два входи, і обидві родини, а це близько 10 людей (дорослі й діти), були вдома, проте жоден із них не помітив, що починається пожежа.

Патрульні евакуювали мешканців, зателефонували на лінію «101» та повідомили службу ДСНС, потім стали допомагати господарям рятувати майно. На допомогу першому патрульному екіпажу прибув ще один – екіпаж роти тактико-оперативної дії (ТОР).

За кілька хвилин прибув перший розрахунок пожежно-рятувальної служби. Очікувалася ще одна пожежна машина, але виявилося, що вона не зможе під’їхати близько до будинку через припаркований приватний автомобіль. З’ясовувати у господарів та шукати ключі часу не було, тому охоронці порядку разом із небайдужими громадянами, які також прийшли на допомогу, відтягли легковик убік, щоб не заважав пожежникам.

Поки це було можливо, патрульні допомагали виносити все, що можливо врятувати від вогню. Коли ж розпочалося гасіння, їм довелося допомагати рятувальникам. Через круті сходи пожежний рукав було дуже важко затягти на другий поверх і там пересуватися з ним, тому поліцейські затягували та випростували рукав, де він чіплявся.

 

Через конструкцію будинку (дерев’яні перекриття та гіпсокартонні перегородки) полум’я поширювалося дуже швидко і охопило дах та майже весь другий поверх. Якоїсь миті стеля та дерев’яні балки стали обвалюватися, ледь не поховавши під собою патрульного та рятувальника, які в цей час перебували на другому поверсі. Все обійшлося і ніхто не постраждав.

Приблизно за годину пожежу вдалося повністю загасити. Все майно, яке встигли винести з охопленого вогнем будинку, врятували.

 

Але головне, що не постраждали люди.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: сайт Високий вал


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close