Україна і світ

Патріарх Філарет подав до суду на архієпископа ПЦУ Євстратія про захист честі та гідності

Раніше в інтерв’ю “112.ua” Філарет сказав, що почуває себе добре і слова Євстратія щодо поганого стану його здоров’я не відповідають дійсності

Джерело: 112.ua

Патріарх Філарет подав до суду на архієпископа ПЦУ Євстратія про захист честі та гідності

Патріарх Філарет подав до суду на архієпископа ПЦУ Євстратія про захист честі та гідності

Патріарх Філарет подав до суду проти Архієпископа Чернігівського і Ніжинського Православної церкви України (ПЦУ) Євстратія про захист честі та гідності. Про це Зоря повідомив у Facebook і оприлюднив фото отриманого листа з Шевченківського райсуду Києва.

“З канцелярії Митрополії мені передали, що надійшов лист з Шевченківського суду. Патріарх Філарет (Денисенко М. А.) позивається до архієпископа Євстратія (Зорі І. В.) про “захист честі і гідності”. Поділяю думку, висловлену в коментарях нижче: “Це той випадок, коли робить він, а соромно тобі.” Однак мовчати на неправду лише тому, що поважаю людину – не можу”, – зазначив він.

Новини за темою: Філарет про інтерв’ю російському каналу: Я не бачив в цьому гріха, правду потрібно свідчити всім

Зоря вказав, що раніше проти нього про захист честі та гідності вже позивалися чоловічий монастир Києво-Печерської Лаври УПЦ МП та ТОВ “Спілка православних журналістів”, які ці суди програли.

Новини за темою: Філарет про стосунки з Епіфанієм: Зараз цей невдячний предстоятель не хоче зі мною спілкуватися

Раніше в інтерв’ю “112.ua” патріарх Філарет сказав, що почуває себе добре і слова Євстратія щодо поганого стану його здоров’я не відповідають дійсності і назвав їх наклепом.

Як повідомлялося, архієпископ ПЦУ Євстратій зробив заяву щодо погіршення стану здоров’я Філарета, мовляв, він почав втрачати працездатність.

Новини за темою: Філарет про рішення не проводити хресну ходу УПЦ КП на день Хрещення Русі: Ми не хотіли протистояння з ПЦУ

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua