Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Пасажиропотік впав майже на 90%: коли авіаперевезення повністю відновляться

Авіаперевезення, які значно постраждали через пандемію коронавірусу, зможуть повернутися до докризового рівня лише у 2024 році.

Про це заявила Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA).

Згідно з даними IATA, в червні 2020 року кількість пасажирів скоротилося на 86,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2019-го.

– У другій половині цього року відновлення буде повільнішим, ніж ми сподівалися, – зазначив головний економіст IATA Браян Пірс.

Також очікується спад бізнес-авіації, що загрожує прибутковості далекомагістральних авіакомпаній, оскільки корпоративні клієнти обмежують свої витрати і частіше використовують відеоконференції.

Відновлення авіасполучення

З 15 червня в Україні відновлено міжнародні регулярні пасажирські авіаперевезення. Першим рейсом, який прийняв аеропорт Бориспіль, став Мінськ-Київ.

Починаючи з 21 липня для українців відкрили свої кордони 39 країн світу. За словами очільника МЗС Дмитра Кулеби, не всі країни дозволяють вільний в’їзд. Він порекомендував уважно вивчати інформацію перед в’їздом в країну і дізнаватися всі деталі.

Також з 22 липня Чорногорія закрила свої кордони для громадян України, які захочуть в’їхати на територію країни на автомобілі, проте зможуть до неї потрапити на літаку.

Джерело: NDTV

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV