Україна і світ

Парубій радий проходженню в парламент “Голосу” і готовий ділитися досвідом з молодими нардепами

Спікер парламенту заявив, що готовий витрачати свої знання для допомоги “молодим, які мають запал, але не мають досвіду”

Джерело: 112.ua

Парубій радий проходженню в парламент "Голосу" і готовий ділитися досвідом з молодими нардепами

Голова Верховної Ради, який балотується у парламент на позачергових виборах за списком партії “Європейська солідарність” Андрій Парубій заявляє, що готовий ділитися досвідом з молодими народними депутатами, які пройдуть до Верховної Ради 9-го скликання, передають “Українські Новини”.

“Мені дуже приємно, що прийшли наші колеги з “Голосу”, це теж український табір, наші побратими, і я всіма силами буду сприяти тому, щоб допомогти їм максимально швидко адаптуватися в нових умовах і передати всі свої знання”, – заявив Парубій після оприлюднених даних екзит-полів.

Він підкреслив, що готовий витрачати свої знання для допомоги молодим, які мають запал, але не мають досвіду”.

Також Парубій заявив, що буде співпрацювати у новому складі Ради з проукраїнськими силами.

Зазначимо, що явка виборців на позачергових виборах у Верховну Раду за станом на 20:00 неділі склала 49,93% за обробленими даними з 40 округів з 199.

За даними екзит-полу телеканалу “112 Україна“, у Верховну Раду IX скликання проходять п’ять партій: “Слуга народу” з результатом 43,5%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,5%, ЄС – 8,7%, “Батьківщина” – 8,1%, “Голос” – 6,6%.

Джерело: www.112.ua