Україна і світ

Партія “Слуга народу” проводить 4 етапи перевірки кандидатів у депутати

В партії зареєстровано понад 600 тис. волонтерів, серед яких і кандидати у депутати

Джерело: 112.ua

Партія "Слуга народу" проводить 4 етапи перевірки кандидатів у депутати

Партія “Слуга народу” вже запустила процес відбору кандидатів у депутати. Вони будуть спиратися на понад 600 тис. волонтерів, що були зареєстровані в різних проектах під час президентської кампанії. Про це заявив керівник виборчого штабу партії “Слуга народу” Олексанр Корнієнко на брифінгу, який транслював “Інтерфакс”. 

Корнієнко повідомив, що не всі зареєстровані волонтери мають бажання та змогу стати народними депутатами. Всі кандидати заповнюють анкети та додають концепцію законопроектів, які б вони хотіли реалізувати у Верховній Раді, а на співбесідах розказують про своє бачення роботи в комітетах. За інформацією Корнієнка партія проводить 4 етапи перевірки кандидатів.

“Ми зараз працюємо над тим, шоб зрозуміти, хто саме зможе з них стати депутатами”, – сказав Олександр Корнієнко. 

Корнієнко стверджує, що кожного кандидата, який хоче потрапити в парламент від партії “Слуга народу” перевіряють спеціалісти з безпеки, які шукають інформацію про їх минуле та зв’язки. Також партію цікавить, чи міг кандидат “без контракту з держбюджетом стати серйозним підприємцем”.

Другий етап – перевірка доброчесності, а третій – фахова кадрова оцінка, під час якої група міжнародних компаній проводить оцінку якостей кандидата. Останній етап перевірки кандидати зможуть пройти вже після з’їзду партії, тоді відкриється можливість коментувати кандидатів. За результатами останнього етапу перевірки керівництво партії прийме рішення – залишити всіх кандидатів чи когось виключити зі списку. 

Нагадаємо, в партії “Слуга народу” відбулися зміни в керівництві. Таким чином главою партії став радник Зеленського Дмитро Разумков, замість Ігоря Баканова.

Джерело: www.112.ua