Україна і світ

Партія Голос готова підтримувати Володимира Зеленського

Лідер партії Голос, яка балотується на парламентські вибори, Святослав Вакарчук розповів про основні напрямки нової політичної сили.

Партія Голос готова підтримувати Володимира Зеленського

Під час прямого ефіру Свободи слова на ICTV відомий український музикант і лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук розповів про основні принципи та напрямки, в яких буде рухатися його нова політична сила Голос.

– Є три принципи нової політики для нас. Стара політика належала олігархам і, я вважаю, що це зневага до українського народу, що декілька людей мають доступ до годівниці і говорять, що нам всім робити.

Друге, це нова політика — зробити так, щоб новий президент був підзвітний виборцям. Третя річ – ставити державні інтереси вище, ніж власні, корпоративні, фінансові.

Нова політика – це не сліпа віра в президента, а це поняття, що треба зробити так, щоб новий президент був підзвітним людям і виборцям. В цьому сенсі ми готові підтримувати президента у всіх його позитивних реформах. Більше того, підштовхувати його і пропонувати ще більш радикальні реформи. Але раптом він буде зраджувати інтереси суспільства, то ми змусимо його відповідати перед виборцями.

Для нас основним має бути добробут людей. Державні інтереси – понад усе. Все дуже просто.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Святослав Вакарчук презентував свою політичну партію.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
20.05.2019