Україна і світ

Партії Гриценка, Добродомова, Томенко і Катеринчука разом йдуть на вибори

Керувати Центральним виборчим штабом партій буде голова виконкому партії “Народний Контроль” Андрій Мисик

Джерело: 112.ua

Партії Гриценка, Добродомова, Томенко і Катеринчука разом йдуть на вибори

Партії “Громадянська позиція”, “Народний Контроль”, “Рідна країна” та “Європейська партія України” об’єднують зусилля у передвиборній кампанії до Верховної Ради. Про це заявив екс-нардеп і лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко на сторінці у Facebook.

“Наша команда “Громадянська позиція” спільно з партіями “Народний Контроль” (Дмитро Добродомов), “Рідна країна” (Микола Томенко) і “Європейська партія України (Микола Катеринчук), посилена професіоналами в ключових сферах – разом йдемо на вибори”, – написав Гриценко.

Новини за темою: Команда Зеленського не проводила перемовин з Гриценком щодо посади міністра оборони, – Разумков

За його словами, політсили бажають формувати новий парламент і новий уряд на нових цінностях – професіоналізму, чесності і нульової толерантності до корупції.

Новини за темою: Гриценко заявив, що більше не буде балотуватися в президенти

Гриценко зазначив, що керуватиме Центральним виборчим штабом партій голова виконкому партії “Народний Контроль” Андрій Мисик.

Раніше стало відомо, що український олігарх Ігор Коломойський припустив, що в разі обрання до парламенту партія “Слуга народу” може створити коаліцію з політсилами Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та Анатолія Гриценка.

Згідно з дослідженням міжнародного центру BURI-Україна, шанси на потрапляння до наступного складу українського парламенту отримали б такі партії, як “Слуга народу” новообраного президента України Володимира Зеленського (34,7%), “Опозиційна платформа – За життя” Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука (15,1%), “Батьківщина” Юлії Тимошенко (9,5%) і “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (8,9%).

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua