Україна і світ

Парламент має ухвалити закон про ТСК, який врегулює порядок імпічменту в Україні, – Парубій

Документ підтримано за основу у квітні поточного року

Джерело: 112.ua

Парламент має ухвалити закон про ТСК, який врегулює порядок імпічменту в Україні, - Парубій

Верховна Рада має ухвалити законопроект № 1098 про тимчасові слідчі комісії, який врегулює процедуру імпічменту в Україні. Таку позицію висловив спікер парламенту Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради 27 травня, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Наступне з наших глобальних завдань, у нас був план і ми це проговорювали, розглянути закон про імпічмент. І під час виборчої кампанії на цьому неодноразово наголошував ще кандидат у президенти Володимир Зеленський. Я впевнений, що ми повинні у найближчий період розглянути законопроект про тимчасові слідчі комісії, який підготовлений представниками усіх фракцій. Я впевнений, що ми повинні чимшвидше розглянути цей законопроект”, – сказав Парубій.

Він закликав профільний комітет якомога швидше підготувати документ до другого читання.

“Ми розглядаємо не окремий закон про імпічмент, ми розглядаємо закон про ТСК. Просто у структурі того закону, оскільки це теж робить слідча комісія, передбачена також і позиція про імпічмент”, – пояснив спікер парламенту.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала законопроект про тимчасові слідчі комісії № 1098 навесні поточного року 238 голосами народних депутатів.

Джерело: www.112.ua