Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Парки та сквери Ніжина в надійних руках!

Благоустрій парків і скверів в усі часи був візитною карткою будь-якого міста, створював затишок, комфорт для самих мешканців, забезпечуючи сприятливі умови для їхньої життєдіяльності та чудового проведення дозвілля на природі. Саме з того, яка у парках і скверах чистота та охайний вигляд, в якому стані є алеї, лавки, квітники, як виглядають зелені насадження, складається враження і про наш Ніжин.

Заради чистоти, охайності та природної краси ніжинських парків та скверів, там працюють робітники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» з цеху утримання парків і скверів на чолі зі старшим майстром Ярославом Біланом. Суворі працівники та чарівні працівниці з 8-ї ранку й до самого вечора невтомно працюють заради комфортного перебування в них всіх мешканців Ніжина та гостей міста.

Працівник з утримання парків та скверів міста — необхідна і незамінна професія у справі підтримання чистоти і порядку будь-якого населеного пункту. До їх обов’язків у літній час входить прибирання території від сміття, в тому числі й територій поруч, видалення забруднення з алей, ремонт лавок та урн, прибирання пам’ятників, усунення наслідків негоди(дерев та гілок, що впали та заважають пересуванню мешканців).

У зимовий час – очищення від снігу і намерзлого льоду алей та входів-виходів зі скверів, а у випадку ожеледі –  оброблення посипковими матеріалами алей та прилеглих територій, а також згрібання і відкидання снігової маси.

Поспілкувавшись з цими працівниками та подивившись на їхню роботу можна зрозуміти головне – вони, в першу чергу, працюють не заради заробітної плати. Кожен з 8 працівників переживає за благоустрій та чистоту ввірених йому територій та локацій, працює іноді вночі чи рано вранці, вкладаючи при цьому свою душу в нелегку працю, заради комфорту кожного мешканця.

Завдяки низькому рівню культури деяких ніжинців та гостей міста, у парках та скверах досить часто можна зустріти купи лушпиння від соняшнику, коробки з-під піци, недопалки, биті пляшки, плювки тощо. Всі ці яскраві приклади безкультур’я мають місце біля урн, лавок чи просто на алеях і зелених зонах будь-якого парку чи скверу, без виключення. Прибирати все це – досить важка та невдячна праця, яка перекреслюється наступного ранку або цього ж дня новим сміттям та іншими прикладами “свинячого” відношення до Ніжина. А прибирають це все працівники КП “ВУКГ, тож, побажаємо їм сил, здоров’я, залізної витримки та успіхів в іній важкій та відповідальній праці.

Доречі, хто бажає долучитись до цеху утримання парків та скверів міста у якості одного з працівників з офіційним працевлаштуванням та повним соціальним пакетом – щиро запрошуємо!

Unenizh.org.ua
2021-06-04 17:54:04