Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Паркан у сквері Кониського відновлено працівниками КП “ВУКГ”

Ніжин потерпає від вандалізму та нищівного відношення містян до комунального майна. Періодично надходять повідомлення на кшталт: «розбили», «понівечили», «вкрали». Особливо це стосується дитячих і спортивних майданчиків, громадських клумб, спортивного інвентарю.

Міський голова Олександр Кодола неодноразово звертався із закликом до ніжинців берегти майно громади, повідомляти про факти вандалізму поліцію, Муніципальну варту.

Буквально вчора комунальники дізналися про чергову крадіжку двох десятків троянд з розарію на вул. Московській, які висадили два тижні тому.Неодноразово сайт «УН» повідомляв про те, що паркан розарію розбили невідомі. Протягом весняно-осіннього періоду нищили секцію за секцією. В черговий раз розбили кілька днів тому.І ось сьогодні, 5 листопада, начальник підрозділу з утримання парків та скверів та озеленення територій КП «ВУКГ» Ярослав Білан повідомив гарну новину: паркан розарію відновлено!

Під чуйним керівництвом головного інженера комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Сергія Баканова бригадою працівників встановлено 7 нових секцій і один стовпчик.Дані роботи виконані на замовлення Управління житлово-комунального господарства та будівництва.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Unenizh.org.ua
2021-11-05 16:08:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин