Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Парі Матч – вхід до букмекерської контори і її особливості

Парі Матч - вхід до букмекерської контори і її особливості

Імідж*

Паріматч — один з найпопулярніших і надійних ліцензованих букмекерів в Україні. Будь-хто може зайти на офіційний сайт контори і укласти парі на спортивний матч. На цій сторінці можна дізнатися, як саме здійснюється вхід в особистий кабінет Parimatch. Війти в Паріматч можна дуже легко після реєстрації.

Паріматч: вхід в особистий кабінет

Паріматч повністю легальний на території України. Опинившись на головній сторінці Parimatch, необхідно натиснути на кнопку «Вхід» в правому верхньому кутку екрану:

1. У вікні необхідно вказати дані для авторизації. В якості логіна можна використовувати адресу електронної пошти, телефон або номер рахунку. Якщо ще немає облікового запису на Parimatch, потрібно натиснути на кнопку «Реєстрація» і створюєте новий профіль.

2. На сторінці реєстрації потрібно вказати персональні дані і підтвердити згоду з правилами сервісу.

3. Після завершення реєстрації можна увійти в особистий кабінет.

При створенні облікового запису букмекер потребують наступні дані:

– повне ім'я;

– дату народження;

– номер телефону;

– адреса електронної пошти;

– пароль.

Авторизуватися і робити парі на різні матчі також можна з портативних пристроїв. Для цього треба завантажити спеціальний додаток Паріматч для Android або версію для iOS з сайту букмекерської контори. Як і на комп'ютері, для входу необхідно ввести логін і пароль, вказані при реєстрації.

Маржа і лінії Парі-Матч

Понад сорок видів спортивних змагань представлені на лінії букмекерської контори Парі-Матч https://qroom.com.ua/klasichna-versiya-parimatch/. Крім цього, є ряд інших заходів, на які будь-який Беттер також може поставити і виграти:

– скачки;

– політичний і різноманітні культурні події;

– лотереї і т.д.

Особливістю є дизайн сторінки: унікальний розпис, різноманітність видів спорту, розробка кожної деталі. Є можливість укладати довгострокові парі.

Для новачків варто пояснити докладніше, що ж таке маржа. Маржа це показник, який включає реальний дохід, який розраховується як різниця між прибутком і витратами на виробництво. Простими словами, це вигода, яку гравець отримає в результаті, з огляду на всі ризики та втрати. До речі кожна людина буквально щодня зустрічаємося з маржею в повсякденному житті при купівлі товарів.

Переваги та особливості Парі-Матч

Говорити про переваги букмекерської контори Парі-Матч буде досить просто — адже багатьом росіянам компанія вже добре відома завдяки своїй надійності, високим коефіцієнтам ставок і зручністю у використанні. Цим багато в чому і визначено лідерство Парі-Матч на ринку ставок нашої країни. У числі ж найбільш помітних переваг контори варто виділити наступні:

– зручне і інтуїтивно зрозуміле меню навігації по сайту;

– можливість робити ставки на події в киберспортівних дисциплінах;

– постійно працює Live чат служби технічної підтримки;

– надійність, лояльність адміністрації, високі коефіцієнти ставок.

Букмекерський сайт парі-Матч працює без перерви і вихідних. Для входу не потрібно проходити реєстрацію і заповнювати спеціальну анкету. Якщо ж Беттер бажає зробити свою ставку, тоді потрібно буде зареєструватися і внести бажану суму. Якщо раптом виникли проблеми, потрібно натиснути на іконку з написом «Доступ до сайту», а далі, уважно вивчити всю інформацію.

У правому верхньому куті є віконця реєстрації і входу. Трохи нижче, розташована мовна панель і кнопка для відображення мобільної версії.

Завдяки мобільній версії можна ввійти до будь-якого смартфона або планшета. При цьому важливо знати, що для операційних систем iOS і Android оптимізованих додатків станом на сьогоднішній день просто немає. Незважаючи на це, дуже легко можна робити ставки віддалено від будинку і отримувати свій виграш.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.05.2021