Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Паралімпієць Дмитро Суярко з Ніжинщини створив благодійний фонд

Дмитро Суярко

Біатлоніст з Чернігівщини Дмитро Суярко створив благодійний фонд, куди вніс особисті кошти та шукає платформу, на якій виставить свою медаль з Паралімпійських ігор-2022.

З початку війни біатлоніст з Чернігівщини Дмитро Суярко захищав честь країни на Паралімпійських іграх у Пекіні, виборовши 1 золоту і 3 бронзових медалі. 15 березня команда перетнула кордон між Польщею і Україною, розмістившись у Західному реабілітаційному центрі, що на Львівщині.

Допомагати ЗСУ та відновити лижну базу: паралімпієць Дмитро Суярко створив благодійний фондДмитро Суярко

Дмитро Суярко на Паралімпіаді

«Наступного дня, завдяки соцмережам, мені вдалося знайти водія, який їхав із Києва до Ніжина. Я залишив всі свої речі на базі, купив квиток зі Львова до Києва, зібрав сумку зі необхідними речами та продуктами, поїхав», — каже Дмитро Суярко.

У Вертіївці Ніжинського району (звідки спортсмен родом) він просився до лав територіальної оборони, але йому відмовили.

«Мені сказали, що нам такі люди потрібні тут, а не на передовій. Ви для нас зробили результат у Китаї, ви нас відволікали, приносили радість та впевненість. Проте я і сам розумів, що маючи 5% зору, я б дуже й не допоміг, але душа хотіла допомагати. Дуже некомфортно себе почував, коли впусту проводив дні після прибуття з Паралімпіади. Тоді мені запропонували створити благодійний фонд, який допомагатиме надалі. Мене це дуже зацікавило. Обдумав, чи зможу. Мені почали допомагати, бо ж останні 10 років все, що я робив – це тренувався. За освітою я вчитель фізичної культури. А тут фінансова сфера, мені дуже складно», — каже спортсмен.

Першим внеском до фонду стали особисті кошти Дмитра – щоби приємніше було за розпочату справу. Також планує виручити кошти за одну із вибороних бронзових нагород на Паралімпіаді в Пекіні.

Допомагати ЗСУ та відновити лижну базу: паралімпієць Дмитро Суярко створив благодійний фондДмитро Суярко

Дмитро Суярко готує медалі для аукціону

«Багато спортсменів зараз виставляють зараз свої медалі на аукціон. Я шукаю хорошу платформу для того, щоби виставити на благодійний аукціон одну зі своїх медалей для допомоги нашій армії».

За словами спортсмена, поки йде війна, першочергово фонд допомагатиме Збройним Силам України. Також допомога громадянам Чернігова та області, які того потребують. У майбутньому планується допомога на відбудову міста.Допомагати ЗСУ та відновити лижну базу: паралімпієць Дмитро Суярко створив благодійний фондbiathlon.com.ua

Лижна база у Чернігові

«Хотів би співпрацювати з місцевою владою, яка знає, на що треба витрачати кошти першочергово. Але окремою одна із програм буде – відновлення лижної бази».

СУСПІЛЬНЕ ЧЕРНІГІВ

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-06 19:00:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин