Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Паради, концерти і салюти: як святкуватимуть 30-річчя незалежності України

23 серпня українці відзначатимуть День державного прапора, а 24 серпня – 30-річчя Дня незалежності. Відповідно Кабмін вже затвердив програму святкування.

Так, до Дня державного прапора передбачено проведення урочистої церемонії підняття прапора України за участю президента Володимира Зеленського, керівників органів державної влади в Києві і населених пунктах, де реалізовано проект Найбільший державний прапор України, а також в дипломатичних установах за кордоном.

Натомість до Дня незалежності передбачено проведення:

  • урочистого засідання Верховної Ради;
  • урочистого концерту і параду військ на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності (з прольотом авіації в складі повітряної колони сил безпеки і оборони і збройних сил країн-партнерів);
  • артилерійського салюту на Трухановому острові в Києві.

Водночас у столиці на Михайлівській площі та Володимирському проїзді буде організовано статичний показ сучасних зразків озброєння і техніки сил безпеки і оборони.

Також планують урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на Київському річковому вокзалі та Трухановому острові.

День незалежності України 2021

Напередодні президент Володимир Зеленський розповів, як проходитиме святкування 30-річчя Дня незалежності України. Він сказав, що велике свято незалежності триватиме три дні.

Окремо Зеленський зазначив, що на свято в Україну привезуть оригінал Конституції Пилипа Орлика, яка вважається першою українською конституцією.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-08 12:41:11