Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Парад до 30-річчя Незалежності: розпочалося урочисте проходження військ

Розпочалося урочисте проходження військ на параді до 30-річчя незалежності. У ньому беруть участь найкращі військовослужбовці сил безпеки та оборони.

До урочистостей залучені близько 5 тис. військовослужбовців і представників оборонного сектору, зокрема учасники бойових дій, 100 літальних апаратів, 400 одиниць озброєння і техніки.

У параді також беруть участь військовослужбовці та техніка країн-партнерів України, зокрема НАТО.

Після завершення урочистих заходів у столиці пройде Марш захисників за участю ветеранів і волонтерів. Близько 14.00 колона рушить від парку Шевченка через бульвар Шевченка і Бессарабську площу і пройде Хрещатиком до Майдану.

Парад почався з проходження військ і військового оркестру. Потім почався повітряний парад за участю винищувачів і найбільшого вантажного літака у світі Мрія.

Після цього показали проходження морської військової техніки в Одесі, а потім почалося проходження військової техніки Хрещатиком.


Обмеження руху транспорту

Через парад та інші святкові заходи, з 6.00 до 12.00 тимчасово перекриють Велику Васильківську – від Либідської площі до Хрещатика.

Крім того, до 16.00 буде обмежено рух на Хрещатику, вул. Михайлівській (від Володимирської до Майдану Незалежності), вул. Грушевського, Володимирському узвозі, Петрівській алеї та Парковій дорозі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-24 14:21:07