Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Панічно боїться лікарів: у Чернігові поліцейські розшукали підлітка, який втік з лікарні

Панічно боїться лікарів: у Чернігові поліцейські розшукали підлітка, який втік з лікарні

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини та Управління патрульної поліції спільними зусиллями відшукали 14-річного хлопця, який через захворювання погано орієнтується у часі та просторі.

Підлітка повернуто батькам.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

19 листопада близько першої години дня по допомогу до поліції звернулася мешканка Чернігова. Вона розповіла, що прибула до медичного закладу із 14-річним сином на прийом до лікаря, однак хлопець звідти втік. Також жінка пояснила, що через особливості свого розвитку хлопчик панічно боїться лікарів.

Правоохоронці переглянули записи камер системи відеоспостереження «Мережа безпеки» та з’ясували початковий напрямок руху хлопчика. В подальшому поліцейські відпрацювали визначену частину міста, демонструючи фото дитини людям, які могли бачити втікача.

Невдовзі до поліції зателефонував небайдужий чернігівець та розповів, що помітив підозрілого підлітка на автомобільному мосту через р. Десна. Словесний опис дитини збігався з прикметами зниклого хлопця. До місця його виявлення відразу ж виїхали поліцейські та переконалися, що це саме розшукуваний.

Співробітники поліції запросили підлітка до салону службового автомобіля, зігріли та доставили додому, де передали батькам. Завдяки оперативному реагуванню та правильній організації пошукових дій поліції, від моменту втечі хлопця до його повернення минуло менше трьох годин.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь