Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Панічні атаки через Covid-19: як з ними боротись

Медики, люди, які вже перехворіли коронавірусом, та і небайдужі українці зіштовхуються із панічним страхом захворіти.

Вони часто миють руки, обробляють усе антисептиком та міряють температуру ледь не кожну хвилину. Будь-яке відхилення від норми змушує їх впадати у паніку.

Українці почали масово скуповувати в аптеках вітаміни, заспокійливі та антидепресанти. А у психіатрів зросла кількість тривожних пацієнтів.

Для деяких людей, пандемія стала поштовхом до набагато серйозніших проблем із психічним здоров’ям. І це зараз реальна світова проблема, кажуть фахівці.

Тому лікарі радять не зациклюватись на пошуках симптомів Covid-19, слідкувати за своїм здоров’ям, але знати у цьому межі. Також спеціалісти наголошують, що не потрібно часто вимірювати температуру тіла, адже це її підвищення може залежати від багатьох чинників. Краще у міру слідкувати за рівнем кисню у крові.

Також фахівці звертають увагу на поганий вплив стресів на наш імунітет. А тому, щоб уникнути нервів у житті варто спробувати дихальні вправи, йогу, спорт та перегляд фільмів.

Також спробуйте розважити себе та більше займайтесь улюбленими справами. Наповніть своє життя по максимуму, як це можливо, позитивом.

Отже, коли закрадається тривога, головне – не панікувати. Бо паніка, як відомо, поганий радник.

Також вчені з вчені Оксфордського університету та НІПЛ Оксфордського центру біомедичних досліджень охорони здоров’я зробили висновки, що захворювання на коронавірус збільшує ризик розвитку психічних розладів у людини. Одночасно, психічний розлад збільшує шанс захворіти на Covid-19.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-01 15:11:12